پابرهنگان

پابرهنگان

لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش خود ندارند...

طبقه بندی موضوعی

ماه رمضان با طعم غم مسلمانان میانمار

چهارشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۱، ۰۳:۰۴ ق.ظ

باز هم رمضان دیگری می آید تا در زلال باران سحری تن آلوده خود را از سیاهی معصیت و ناسپاسی شستشو دهیم.

اما غم داغی که از رفتار غیرانسانی با برادران و خواهران مسلمانم در میانمار در حال رقم خوردن است٬ چیزی جز بغض فروخورده برایم نمی گذارد...

طبق آمارها تاکنون بیش از ۲۰ هزار نفر از مسلمین مظلوم میانمار به طرز وحشیانه کشته { شهید } شده و به بیش از ۵۰۰۰ نفر از زنان شان ....

آه ... خدایا! کجایند آن کثافت هایی که عربده حقوق بشری شان ماتحت خر را جر داده است؟!

چرا چشمان رذالت آمیز خود را بر این جنایات این سگ های هار بسته اید؟

چرا لال شده اید؟

اینجا که دیگر غزه نیست؟! اینجا که منافع اسرائیلی های خون آشام در میان نیست؟!

لعنت خدا بر شما! مگر این طفل بی گناه چه زخمی به شما زده بود؟

تف بر سرو رویتان که افسارتان را دست شیطان داده اید و سگ استخوان به دهان نفس پلیدتان شده اید.

آنها که با انواع و اقسام کتب و کلاس و ... تبلیغ بودا می کنند و بودا را مذهب عشق و کوفت و زهرمار معرفی می کنند چشمان کور خود را باز کنند و توبه کنند از این همه اراجیف و خزعبلات!

اگر عشق و محبت بودا این است٬ پس تف بر مرام و مذهبش!

 

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۱/۰۴/۲۸
احسان عابدی

نظرات  (۲۲)

۲۸ تیر ۹۱ ، ۰۳:۱۹ عاشق یک لحظه نگاهت
بر سر هر دانه بنوشته عـیـان

کــان بـــــود رزق فــلان بـــن فــلان

غـم مـــخور بر هــم مـزن اوراق دفـتـر را

که پــیــش از طفل، ایزد پر کند پستان مادر را

رو توکــل کـن مــــشـــو بـــی پا و دســــت

رزق تـو بـر تـو ز تـو عـاشــق تـر اســــت

بـــر ســــر هـــر لــقـمـه بـنوشته خدا

این نصیب است بر فلان شه یا گدا
احسان، مطالب و عکس ها خیلی تکان دهنده بود. این همه فجایع...
واویلا بر این بشر دو پا که برای قدرت طفلی کوچک را این چنین می سوزاند...
باور کن اشکم در آمد...
اللهم عجل لولیک الفرج ....
وهابیون احمق و جنایتکار که روی هر جنایتکاری را سفید کرده اند به جای کشتار مسلمانان و شیعیان مظلوم اگر راست می گویید به سراغ این کفار بودایی و اسراییل بروید ؟! معلوم است که وهابیون و خادم الشیاطین آل سعود همراه با این جنایتکاران از یک آخور می چرند
خدایا خودت پیروان اسلام ناب محمدی (ص) را از شر شیاطین (وهابیون و اسراییل) حفظ بفرما وظهور مولایمان حضرت مهدی (عج)را هر چه زودتر میسر بگردان .
۲۸ تیر ۹۱ ، ۰۵:۱۸ مصطفی قاسمی
سلام
التماس دعا
سلام برادر محترم!
اولا لازمه یک بحث منطقی رعایت ادب و نزاکت در گفتار است.
شما هرچند هم عصبانی باشید نباید در نوشتارتان از الفاضی چون کثافت و ماتحت و .... استفاده کنید.
ثانیا: فرمایش شما صحیح است اما برای من خیلی جالب است که شما و دوستانتان که دیگران را به بکطرفی متهم می کنید پس چرا خودتان در مقابل قتل عام وحشتناکی که جناب بشار اسد در سوریه راه انداخته است و متاسفانه همراهی دولت ایران نیز به شدت مشهود است سکوت کرده اید؟
نفرمایید آنها دروغ است. آنها نیز همان عکسهایی هستند مثل همین عکسهای شما. هم اینها راست است و هم آنها. مگر اینکه هم اینها را دروغ بدانیم و هم آنها را که آنوقت سنگ روی سنگ نمی ایستد.
لطفا ابتدا خودتان و رهبران محبوبتان را نقد کنید و بعد اینقدر عصبانی شوید.
ثالثا: این خیلی بد است که بدون اینکه به طور جامع همه دیدگاهها را بررسی کنید اینگونه ناجوانمردانه به مخالفانتان حمله می کنید.
من میدانم که حتما از آقای اکبر گنجی بدتان می آید و او را دست پرورده دشمن موهوم خودتان می دانید. اما همین آقا در مقاله ای که دیروز در سایت گویانیوز منتشر کرد به طور فوق العاده ای مساله میانمار را بررسی کرد و اتفاقا از سکوت کشورهای غربی انتقاد کرد. پس میبینید که همه مدافعان حقوق بشر که شما اینقدر به آنان می تازید اینگونه که شما می فرمایید نیستند. در حقیقت شما آنگونه که دلتان می خواهد و نه آنگونه که واقعیت هست دیگران را می بینید.
رابعا: در همین مقاله آقای گنجی چندین لینک وجود دارد که اتفاقا نشان میدهد سازمانهای حقوق بشری و سازمان عفو بین الملل و روزنامه نیویورک تایمز و گاردین نسبت به مساله کشتار مسلمانان واکنش نشان داده اند.
خامسا: هیچ وقت رفتار پیروان دینی نباید به حساب آموزه های آن دین گذاشته شود. تصدیق می فرمایید که اگر اینگونه باشد هیچ دفاعی برای اسلام بار رفتار طالبان و القاعده باقی نمی ماند. همانگونه که شما معتقدید آنان مسلمان واقعی نیستند بوداییان نیز می توانند ادعا کنند آنان بودایی واقعی نیستند.
سادسا:لینک مقاله اکبر گنجی را اینجا می گذارم. البته می دانید که به برکت جمهوری اسلامی نیاز به فیلترشکن دارید!
سابعا: همیشه منصف باشید. خدا ما و شما را در مسیر صحیح قرار دهد.
http://news.gooya.com/politics/archives/2012/07/143750.php
من که تا چند دقیقه فقط ماتم برده بود و بعدش اشک بود که...
جالبه که دیروز اخبار گشته شدن 3 نفر رو تو درگیری های کانادا چنان با آب و تاب تعریف می کرد و اونوقت نسبت به این نسل کشی تا این حد بی توجه هست. فقط خدا به مردم میانمار کمک کنه که نمی شه چشم انتظار اقدامات بین المللی بود حتی ایران هم خودشو به خواب زده. واقعا جای تاسف داره
پاسخ به "نسرین" :
سلام
با تشکر از اعلام نظرتون سعی می کنم خیلی متصر جواب بدم.
اولا که بنده قصد بجث منطقی نداشتم! به نظرتون با این فجایع باید با منطق بحث کرد؟! جای منطقی هم مانده مگر؟! شما درباره رفتار وحشی حیوانات با منطق بحث می کنید؟
درثانی موضوع سوریه پیچیده است. نمیشود سرسری جواب داد. اما همین سوریه هم تشت رسوای یک بام و دو هوای مجامع بین المللی است. چرا درباره بحرین همه سکوت کرده اند آنوقت برای سوریه 100 تا نشست و کمیته و ... تشکیل داده اند؟! چرا هیچکس حوادث بحرین و عربستان برایش مهم نیست اما سوریه باید عینا دموکراسی برقرار شود؟
البته طبق ادعاهای مستند همان مجامع بین المللی و سازمان ملل کشتار مردم بی گناه کار مخالفین بشاراسد بوده نه کار رژیم سوریه.
منظور حقیر از آنها که سکوت کرده اند آنهایی اند که به بهانه های بیخودی و برای برقراری صلح و دموکراسی به عراق و افغانستان و لیبی و ... لشکرکشی کردند و دارند خون مردم بیچاره شان را می مکند. وگرنه امثال اکبر گنجی که حساب نمیشند عزیز!!
درباره مذهب بودا که دست ساخته سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) می باشد هم حرف زیاد است که اینجا جایش نیست. اما اخبار حاکی از نقش محوری بوداییان متعصب در این فجایع است.
باز هم از اعلام نظرتون متشکرم.
سلام
ممنون از پاسختان و اما توضیح چند نکته:
اولا: بنده به اینکه بحثتان منطقی بود یا نبود کاری نداشتم. عرض من این بود در یک بحث نباید از واژه ماتحت استفاده کرد. اکنون نیز بر نظرم پتفشاری می کنم.
ثانیا: مساله اینست که ظاهرا شما منبعتان فقط صدا و سیمای جناب ضرغامی است. سازمان عفو بین الملل تاکنون چندین بیانیه در مورد حوادث بحرین و نکوهش دولت این کشور صادر کرده است. میتوانید به سایت این سازمان مراجعه فرمایید.
ثالثا: بنابر آمار قریب 20 هزار نفر تاکنون در سوریه کشته شده اند. حتی اگر این آمار را غیر واقعی بدانیم. حتی نصف آن نیز وحشتناک است. دولت سوریه ماهها شهر حمص را با هواپیما و تانک بمباران می کرد و خود نیز به آن اذعان می کرد. مگر میشود اینهمه اسناد غیر قابل تردید را نادیده انگاشت.؟!
رابعا: من عرض کردم که سازمانهای بین المللی مدافع حقوق بشر در مورد قضیه اخیر به طور کامل سکوت نکرده اند و لینکش را نیز گذاشتم. دیگر نمیدانم شما چرا به نظر خودتان اصرار می ورزید؟ اصلا بحث در مورد آقای گنجی و وزنش نیست - هرچند که نظر شخص من نسبت به ایشان احترام آمیز است.-
خامسا: این حرف که یک دین ساخته یک سازمان اطلاعاتیست را از کمبود مطالعه تان در مورد ادیان و به خصوص بودا می دانم.
بله قطعا بوداییان متعصب داریم؛ بسان مسلمانان متعصب و مسیحیان متعصب و یهودیان متعصب و ....
موفق باشید.


سلام. گفتم که منظورم از آنهایی که باید صدایشان دربیاید کیست؟!
درباره مذهب بودایی هم کتاب نگرشی بر آراء و اندیشه های دالایی لاما از محمدتقی فعالی رو بخونید. این لینک هم اطلاعات خوبی داره:
http://bookroom.ir/part,showEntity/id,10552/lang,fa/fullView,true/
اللهم عجل
ظاهرا اتفاقات تکان دهنده ای داره اونجا اتفاق می افته. اما بعضی از این عکسا هم مال این اتفاقات نیست. بلکه مال جاهای دیگست که یا اشتباهی و یا روی منظور خاصی به میانمار نسبت داده شده . مثلا عکسی مربوط به کشتار مسیحیان نیجریه توسط مسلمانان سنی مذهب نیجریه است که در سال 2010 منتشر شده بود. چند تا عکس دیگه را هم از اینجا می تونید ببینید.

http://www.shia-online.ir/article.asp?id=24154


ممنون از اطلاع رسانی تون. تصاویر جعلی حذف شدند.
سلام
1-واقعا وحشتناکه.
2-من که اخبار شصت دقیقه بی بی سی و سایتش را پیگیری کردم انگار این جماعت مظلوم را از نقشه پاک کرده اند.
3-نقدی هم بر شما وارد است.باید سعی کنیم شان قلم را حفظ کنیم.
4-اینکه دالایی لاما جاسوس باشد یا هرچیزی بعید نیست اما راجع به ادیان نباید اینقدر سرسری و احساسی صحبت کرد.


سلام. چشم. دفعه بعد رییس
خطاب به نسرین :‌
هرکاری کردم دیدم نمیشه شما رو روشن نکرد . با تمام احترام به هم نظر و همچنین بدون هیچ تعصب و احساساتی باید بگویم . متأسفانه توطئه ای جهانی از ده ها سال شکل گرفته و تا به امروز پیش رفته است . و مردمان نا آگاه ابزاری برای اجرای شوم آن نقشه های شوم هستند . همانطور که جناب عابدی اشاره کردن شکل گیری مذاهب نوظهور و بی ریشه و بنیاد توسط غربی ها گوشه کوچکی از این پازل می باشد . با مطالعه فرقه ماسون ( شیطان پرستی ) که سالها پیش به صورت پنهانی و در حال حاضر آشکارا توسط رهبران ابر قدرتها جهانی صورت می پذیرد میتوان پی به نیات شوم آنها برد . انقدر این مسئل در عین روز مره گی پیچیده است ولی باید قبول که باوجود اینکه هنوز بعضی از ابعاد آن مشخص نیست و میلیون ها سند در طی سالیان سال کشف و موجود و غیر قابل انکار میباشد . علوم استراتژیک سیاسی فقط رسانه نیست که شما من و شما آنرا می بینیم و نظر میدهیم . فقط و فقط کافی است خودتان را در آن شرایط بگذارید . پیروزی نهایی از آن پیروان خداست
نشسته ام کنار جوی خیابان و ...
دارم اوق میزنم تا بالا بیاورم این غیرت لعنتی را که هیچ وقت به دردم نخورد ...
الهی چگونه صبر کنیم در برابر بلایی که نمی دانیم به کدام وصله ی مظلومیتمان بچسبانیمش ..
پاسخ به جناب خوش فکر نسرین ...
لازم است بدونید که کشتارها در سوریه کار عربستان قطر و وهابیت است امیدوارم این دوستان وهابی صابونشون به تن شما هم بخوره تا اینقدر کشتار در سوریه را به گردن بقیه و دولت آنجا نیندازید
اگر دلتان خیلی برای وهابیت می سوزدمی توانید سری به پاکستان افغانستان و ..بزنید تا ببینید کثافت تر جنایتکارتر و حیوانتر از وهابیت آل سعود در دنیای حیوانات هم وجود ندارد
سلام.
جناب افق عزیز. بنده عرض کردم که دین بودایی محصول سالها تغییر و تبدلات مرسوم در تکوین یک دین است و هیچ ربطی به سرویس های اطلاعاتی ندارد و این نظر را به عنوان یک کارشناس ارشد الهیات گفتم. مطالعه بفرمایید می بینید نوظهور هم نیست. من تخصصی در فرمایشات شما ندارم.
جناب روایتگر عزیز!
مشکل بحث با دوستان حزب اللهی اینست که مثل صدا و سیما فقط طوطی وار بیانیه سیاسی قرائت می کنند. اگر حرف من در اینکه آقای بشار اسد قتل عام راه می اندازد بی پشتوانه است این سخن شما هم که همه کشتارها کار وهابیت است به همان اندازه ساده انگاریست.
دوست عزیز! شما باید پاسخ دهید که چرا وقتی صدای عدالتخواهیتان در فلسطین گوش فلک را کر می کند از یک نظام مستبد با پیشینه تک حزبی 40 ساله دفاع می کنید.
فرق آقای اسد و رژیمش با قذافی و لیبی چیست؟ پدر همین اقای اسد - جناب حافظ اسد - در سال 1982 قریب 30 هزار نفر را در شهر حما قتل عام کرد. شما و رهبر محبوبتان چرا از او دفاع می کنید؟
آیا این استدلال که او مدافع ایران است کافی است؟ اگر اینگونه باشد پس چرا به حمایت آمریکا از اسرائیل ایراد می گیرید؟ خب! اسرائیل هم مدافع امریکاست.


بزرگوار! قضیه سوریه فرق می کند. البته شاید دیدگاه های شما این فرق را برنتابد اما ماجرا خیلی ساده است: ائتلاف غرب و عرب تشکیل شده و تمام همتش را گذاشته برای اسقاط رژیم اسد در سوریه. خب؟ بحرین و یمن و عربستان اهمیتی برا انها ندارد چرا چون آنجا رژیم های دیکتاتوری و جنایتکار همدست غرب هستند و خوب هستند. اما سوریه با آنها نیست. طرفدار حزب الله لبنان و مقاومت علیه اسرائیل است. خب؟ پس باید از بین برود.
موضع ایران هم حمایت از اصلاحات داخلی در سوریه است اما انچه دارد می گذرد توطئه علیه کمربند مقاومت ایران-سوریه-لبنان است. درست؟ فلذا ما با دخالت غرب در امور داخلی ملت سوریه مخالفیم نه اینکه طرفدار مدل حکومتی سوریه باشیم.
۰۱ مرداد ۹۱ ، ۰۴:۱۱ سیده طاهره
سلام
فرارسیدن ماه رمضان بر شما مبارک
با مطلب خنده بازار لودگی یا نقد بروزم
لطفا نظر بدید
http://setareyejavani.mihanblog.com/post/66

لینکتون کردم
خداوند صاحب مان را برساند.
دوستان
موضوع سوریه فقط به خاطر دفاع آنان از خط مفاومت در منطقه است چرا که حکومت کثیفی مثل آل سعود در عربستان مثل یک کرکس و لاشخور منتظرند تا شکست ایران و حزب الله را ببیند که البته وهابیون این ارزو را با خود به جهنم خواهند برد ..
اتفاقا امروز ما باید کاملا از حکومت بشار اسد دفاع کنیم چون مردانه در برابر عربستان و غرب ایستاده است وتمام نقشه های آنان را نقش بر اب کرده است ما از مردم مظلوم بحرین هم دفاع می کنیم واگر جایش بود به جنگ با حرامیان آل سعود می رفتیم چرا که امروز نبرد با وهابیت و آل سعود مهمترین نیرد ما با اسلام آمریکایی و اسراییلی است
واما تو ای نسرین
این را بدان رهبر ما امروز محبوب همه مسلمانان و مظلومین جهان است تو و امثال تو کور شده اید و نمی توانید دو قدم جلوتر خود را ببینید ما نه به خاطر پست و مقامی که نداریم ولایتمدار هستیم به خاطر عشق به امام سید علی دوستش داریم و این عشق و علاقه را باهیچ چیزی عوض نمی کنیم
یاعلی
...
سلام علیکم
ممنون از تذکرت برادر


سلام علیکم. قابلی نداشت
سلام علیکم
به روزم برادر
یا صاحب الزمان دیگه طاقتمون تموم شده بیا انتقام این خردسالان بی رو بگیر که همچون مظلومان خردسال دشت کربلا فریلدرسی جز خدا ندارند.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی